Як обрати штори для готелю?

Якість.

Перш за все, тканини повинні бути зносостійкими та витримувати підвищене навантаження. Зносостійкість тканини (стійкість до стирання) визначається за допомогою спеціальних тестів: тест Мартіндейла (Martindale Test), тест Візенбека (Wyzenbeck Test і тест Столла (Stoll Test). Найчастіше використовують тест Мартіндейла. Для шторних тканин хорошим вважається показник 5 000 -6 000 циклів. Для оббивки цей показник повинен становити мінімум 14 000 – 20 000 циклів.

По-друге, тканини повинні відповідати нормам пожежної безпеки. Тканини повинні бути виготовлені з вогнестійких волокон, основна характеристика яких опірність розповсюдженню полум’я, також вони повинні виділяти мінімальну кількість тепла, диму та токсичних газів, які виділяються при горінні.

Деякі звичайні тканини можна піддати спеціальній обробці, яка підвищить вогнестійкість матеріалу. Але найбільш розповсюдженими серед вогнетривких тканин є тканини з волокон Trevira CS. Тканини з волокон Trevira CS – це безпечні, довговічні та легкі у догляді тканини. На ринку представлений широкий вибір тканин Trevira CS. В асортименті представлені тканини будь-яких дизайнів. Також слід зазначити, що тканин Trevira CS можуть імітувати структуру будь-яких натуральних тканин: легкий льон, бавовна, шовк, велюр, гобелен.

Часто оформлення готельного номера вимагає використання тканин black-out або dim-out для повного або часткового затемнення номеру. Ми рекомендуємо використовувати декоративну штору і black-out, як окрему штору. Сьогодні на ринку представлено широкий вибір декоративних тканин black-out, які можна використовувати як самостійну, яка буде виконувати функцію декоративної та функціональної штори.

Також не слід забувати про стійкість тканини до вицвітання, що важливо, для південних територій. Стійкість тканини до вигоряння кольору на сонці оцінюється по 8-ми бальній шкалі. Чим вищим є цей показник, тим стійкіша штора до вигоряння.

У Spa-зонах, бассейнах, на відкритих терассах бажано використовувати тканини з серії out-door. Це спеціальні тканини, які мають водовідшовхуючі властивості, стійкі до вицвітання та вигоряння.

Ціна

Якщо Ви хочете почути ціну, то середня ціна якісної європейської тканини з серії «контрактних»(тканини призначені для використання в громадських інтер’єрах) складає від 10 евро за м/п. Як альтернатива на ринку представлена більш дешева продукція від азіатських виробників, але якість такого товару не найкраща. Тому часто використання таких тканини можна назвати псевдо економією. Оскільки, не дуже приємно міняти штори кожного року. А в своїй роботі ми бачили випадки, коли після першого ж сезону штори фактично «розсипались».

Контактні тканини від європейських виробників, завдяки своїм характеристикам будуть служити вам кілька років.

Вартість штор також повинна відповідати рівню готелю та його бюджету.

Яка комплектація текстилю для готельного номеру

Кожна штора починається з карнизу. Це один з найважливіших елементів текстильного оформлення. Штори повинні легко та плавно пересуватись по карнизу. Кількість доріжок на карнизі повинна співпадати з кількістю елементів шторної композиції, тобто, для штори, тюлі, ламбрекену потрібно використовувати окрему полосу карнизу.

Найпопулярнішими вважаються профільні карнизи, через свою вартість та довговічність. Не варто забувати про електро-карнизи, які внесуть новий рівень комфорту в інтер’єр готелю чи ресторану Vip-класу.

Також у вартість оформлення вікна входять додаткові матеріали. Тому варто правильно підібрати драпірувальну тасьму для штор. Вона сворює вигляд шторної композиції та формує рівномірні вишукані складки тканини.

Також у вартість оформлення вікна входять робота по пошиву та навішуванню штор.

Декоративні функції штор для готельного номеру.

Перш ніж говорити про декоративний аспект – давайте поговоримо про дизайн готелю в цілоиму.

Кожен готель орієнтується на свого клієнта.

- клієнт, який подорожує в робочих цілях, бізнес-поїздки, відрядження;

- клієнт, який планує відпочити. При цьому слід розділяти відпочинок короткостроковий (проведення вихідних, святкових днів, святкування особливих подій) і відпочинок довгостроковий (відпустка, оздоровлення)

Звичайно, що як перша так і друга група хочуть відчути атмосферу затишку.

Але для тих, хто подорожує по бізнесу, важливо щоб у номері була можливість розслабитись або продовжити роботу. В такому номері інтер’єр повинен бути простим, спокійним, функціональним та ефективним. Сюди ідеально підійдуть штори з декоративного black-out

Якщо номер призначений для довготривалого сімейного відпочинку – тут важлива атмосфера затишку, приємна, світла обстановка.

Клієнт, який планує залишитись у готелі на короткий час: провести вихідні, відсвяткувати чи особливі життєві події (день народження, весілля) – такий клієнт, безумовно, хоче потрапити в яскравий, нестандартний інтер’єр. Для цього створюються тематичні номери, номери для наречених, вишукані Люкси з королівською обстановкою. Для таких номерів невід’ємними є декоративні подушки, підхвати, ламбрекени, балдахіни.

Потрібний настрій можна створити за допомогою текстилю. Різноманітні декоративні елементи допоможуть змінити обстановку номера, без зміни меблів. Наприклад за допомогою підхватів, покривал, декоративних подушок можна без зусиль переворити звичайний номер у номер для наречених

Рекомендації по вибору кольорової гамми.

Колір штори повинен відповідати кольоровій гаммі кімнати. Кольорова палітра штор зазвичай підбирається до кольору стін чи оббивки м’яких меблів. Якщо кімната виходить на сонячну сторону, є сенс використовувати холодні відтінки. Або, навпаки, у кімнатах, у які не потрапляє сонячне світло, рекомендуємо використовувати теплу сонячну гамму.

При оформленні готельних інтер’єрів ми завжди прислуховуємось до побажання клієнта або дизайнера проекту. Багатий асортимент дозволяє нам знайти саме той варіант штор, який підходить по дизайну, концепції, і в той же час вписується в бюджет проекту.

В цілому робота над такими проектами - це робота в жорсткіх рамках при обмеженому бюджеті, і при цьому замовник завжди хоче максимально зекономити. Наша задача – зорієнтувати клієнта, як зекономити з розумом, так, щоб це не відобразилось на якості.

Наша компанія має багатий досвід роботи по текстильному оформленні громадських інтер'єрів. У нашому портфоліо є такі об'єкти, як Прем'єр Палац, Опера, Grand Hotel Fairmon Kyiv, Hilton Kiev та інші.