Як вибрати штори для вітальні

Вікна - це очі будинку, які слід оригінально та естетично задрапірувати. Вибрані штори повинні виглядати вишукано та приголомшливо, при цьому гармонійно вписуючись в стиль.

Вітальня - це кімната, де проводять час домочадці, друзі, гості та знайомі, тому від вітальні часто залежить загальне сприйняття Вашої оселі.

Правильно одягнені вікна допомагають зберегти затишну і в той же час урочисту атмосферу, підкреслюючи унікальний дизайн Вашого будинку.

Якщо вікна дивляться на північ, краще вибирати штори теплих, яскравих та насичених відтінків: бежевого, золотистого, смарагдового, помаранчевого, які візуально «зігріють» кімнату, зроблять її більш затишною. В «південних» вітальнях, щоб компенсувати надлишок сонячного проміння, слід використовувати холодні та спокійні відтінки. Для світлих віталень підійдуть сині, сірі, блакитні відтінки, а також чисто білі.

Урочистий вигляд досягається завдяки витонченим ламбрекенам, а простий міський стиль можна легко забезпечити за допомогою тканин в смужку чи клітинку. Якщо Ваша вітальня невелика, текстиль слід підібрати під колір стін, що візуально розширить простір. Великі принти підходять для великих приміщень. Квіточки та смужки створюють романтичний настрій, ламбрекен і набивні тканини зроблять кімнату респектабельною, що стане ідеальним вибором для класичного інтер'єру. Сільський стиль та кантрі відмінно поєднуються з натуральними тканинами. Східний стиль вдало доповниться японськими шторами.

Фактура, колір і щільність штор повинні відповідати стилю інтер'єру та іншому текстилю в кімнаті, а також оббивці меблів.

Інтер'єр кімнати - крихітний світ зі своїм стилем, характером і настроєм, який покликаний дарувати комфорт.