Як вибрати штори для офісу і кабінету

Віконне оформлення робочого простору має бути стильним і лаконічним, підкреслюючи серйозний характер приміщення, призначеного для ділової активності.

Правильно підібраний текстиль повинен створювати відповідний настрій, не відволікати увагу, не викликати втому та сприятливо впливати. При виборі орієнтуються на навколишню обстановку, стиль оформлення приміщення, його масштаби, меблювання, розмір вікон і навіть сферу діяльності.

Головні вимоги до штор в робочій зоні: практичність, функціональність, комфортність, зносостійкість, зниження рівня шуму, можливість регулювати ступінь природного освітлення.

Колірна палітра для штор підбирається відповідно до фона стін: за правилами контрасту або схожості.

М'які чисті тони гармонують з більшістю стилів: молочно-білі штори - це елегантно, не відволікає; світло-жовті - не втомлюють, використовуються в приміщеннях з недостатнім освітленням, світло-помаранчеві - тонізують, налаштовують на робочий лад; світло-зелені - знімають напругу і втому; світло-блакитні - заспокоюють, допомагають зосередитися; оливкові та бірюзові підходять для креативних і сучасних інтер'єрів.

В якості візерунка можливе використання смужки або геометричних орнаментів.

Стримана елегантність - це найкраще рішення для створення віконного оздоблення в таких приміщеннях.