Як вибрати штори для ресторану

Ресторан - це розкішне місце для відпочинку та естетичного задоволення, заклад з вишуканою кухнею та підвищеним рівнем обслуговування. Але для задоволення потреб клієнтів і конкурентоспроможності закладу необхідно дуже ретельно працювати не тільки з меню, а й з дизайном приміщення.

Головна складова популярності - це затишок і неповторна атмосфера ресторану. Вишукані штори - показник престижності. Вони повинні радувати, гармоніювати з інтер'єром, підтримувати його концепцію і гамму кольорів. Стиль і статус закладу можна підкреслити фірмовими вензелями на підхватах, скатертинах, серветках. Завдяки гардинам можна розділити простір на комфортні зони, отримати необхідне освітлення.

Штори - це елемент, що доповнює ансамбль меблів і обробки. Якість текстилю має бути високою, тканини Trevira CS (які не підтримують горіння), не вбирати запахи. Слід вибирати звукопоглинаючі, антистатичні, зносостійкі, максимально зручні і прості у догляді матеріали. Урочисту атмосферу створять багатошарові моделі, ламбрекени, щільні гардини, тканини з принтом. Мінімалізм актуальний для обстановки ресторанів у ділових та офісних центрах.

Текстиль здатний підкреслити індивідуальність публічного закладу, створити унікальний і незабутній стиль, який буде подобаться постійним клієнтам і залучати нових гостей