Як вибрати штори для кухні та їдальні

Дотримання гармонійної затишної атмосфери - головна вимога при виборі текстильного оформлення. Кухонні штори - елемент інтер'єру, що дозволяє змінити зовнішній вигляд кімнати, в результаті кулінарна майстерня стане затишним місцем для сім'ї та гостей.

Колірну палітру визначають стіни і кухонні меблі, а розбавляють штори.

Ідеальним варіантом для кухні та їдальні вважаються світлі фіранки з можливістю регулювання висоти. До них підійде текстильна скатертина, серветки, прихватки, чохли на стільці.

За функціональністю підійде текстиль, який буде виконувати декоративну роль, гармонійно вписуючись в загальний інтер'єр. При цьому матеріал повинен бути легким у догляді та не вбирати запахи: переважають джут, льон, бавовняні, сумішеві тканини або такі матеріали, як пластик, соломка, бамбук.

Штори - це своєрідний віконна одяг, який доповнює обстановку і вважається родзинкою приміщення. Колір такий жа важливий, як і фасон. На кухні часто використовують підйомні штори, такі як римські чи лондонські. Для їдальні підходять більш парадні штори, в підлогу. Продумано оформлені вікна здатні створити настрій, підкреслити характер мешканців і стиль, зробити акцент на перевагах інтер'єру або приховати недоліки.

Навіть самі стримані штори, підібрані зі смаком, привнесуть в приміщення елегантності і стилю.