Як вибрати штори для заміського будинку 

Дерев'яний будинок за містом - приємне місце, куди хочеться повертатися, його головне призначення - дозволити господарям відпочити від шуму мегаполісу. Для інтер'єру підійдуть класичні лінії, спокійні кольори, натуральні матеріали. Дерев'яні стіни, підлоги та натуральні штори передають відчуття природи і свіжості лісу.

Для такого будинку підійдуть штори зеленого, білого, кремового, бежевого, коричневого кольору, в клітинку або в смужку, але без складних малюнків та орнаментів. З натуральних тканин краще всього виглядатиме бавовна і льон.

При виборі завісів важливо враховувати стиль, рівень природного освітлення та фактуру тканини. Стіни з бруса або колоди самодостатні, виглядають стильно і вишукано, перевага віддається максимальній простоті дизайну, натуральності та практичності матеріалів.

Найбільше підходять стилі прованс з його яскравістю кольорів, класика з оксамитовими портьєрами, шале зі світлими завісами, кантрі з натуральними матеріалами та еко з текстилем природних відтінків.

Слід уникати гострих кутів, темних і надто яскравих кольорів, великої кількості дрібних і строкатих деталей, прямого і різкого світла.

Штори - декоративний елемент, що дозволяє при мінімальних витратах створити внутрішній світ приміщення.

Природність і витонченість, спокій і умиротворення - головні риси текстильного інтер'єру приватного будинку