Prestigious Textiles

Ці тканини вражаючі, вони надихають та захоплюють. Ніщо не може створити настрій і відчуття простору краще, ніж тканини, використані в інтер'єрі. Традиційні приміщення можуть бути перетворені у витончені, розкішні простори внаслідок лише зміни текстильного оформлення. Завдяки продуманому вибору текстилю будь-який дизайн може створити стильний будинок.

Prestigious Textiles зароджується у світі контрастів. Компанія створила вражаючу масу оригінальних принтів, розкішних оксамитів, вишитих шовків та класичних жаккардів, які постійно переосмислюються, щоб створити нові дизайнерські проекти і продемонструвати свіжі ідеї.

Об'єкт виробництва може пишатися вражаючою статистикою. У постійній наявності може бути близько п'яти мільйонів метрів вишуканого текстилю, з щомісячною продуктивністю в 500 000 метрів, 350 000 метрів на виході у вигляді штучних товарів і 45 000 відрізів для обробки.

Але, одним з найбільш вражаючим є те, що, незважаючи на величезні масштаби цих цифр, окремі рулони можна легко знайти за лічені хвилини, завдяки комп'ютеризованому управлінню та автоматичному складському обліку.

Технології в роботі - технології в своєму кращому застосуванні!

Prestigious Textiles - створи свій стиль!