У 1975 році в Ломбардії була створена італійська фабрика Castello del Barro. З сімейної ткацької мануфактури перетворилася в сучасне виробництво ексклюзивних декоративних тканин з незмінно творчим потенціалом дизайнера Lelly Hamilton.

Для успіху, потрібно робити ставку на створення абсолютно нових унікальних тканин, колекції повинні випереджати час. Сьогодні Castello del Barro по праву вважається законодавцем текстильної моди. Дивовижні муари, шовки, органза, тафта, кристали, жаккарди поєднуються в надзвичайні колекції та стають творами мистецтва. Особлива увага приділяється технології обробки тканини. Всілякі способи вишивки, термічна обробка з метою надання ефекту пом’ятості, нанесення малюнків з використанням лазера, схожі на розкішні бальні сукні однотонні тюлеві штори, мають збірки по низу, композиції квіткових мотивів, виконані зі щільної тканини, на прозорому тюлі роблять колекції Castello del Barro унікальними. Тканини легкі та тонкі, немов крило метелика, колекції - справжні текстильні шедеври, здатні дивувати і вражати. Пишність і розкіш гармонійно переплітаються з оригінальними аристократичними малюнками.

Унікальні тканини одночасно стримані та розкішні

В даний час Castello del Barro є одним з лідерів по виробництву текстилю для декорування і реалізує чудові портьєрні тканини в більш ніж в три десятка країн світу.