Chivasso

Chivasso BV - творець шпалер та інтер'єрних тканин з штаб-квартирою в Зутермері, Нідерланди та шоурумами по всьому світу.

Перші колекції Chivasso були запущені в 1991 році, до 1995 року вони стали достатньо великими, щоб бути представленими на Heimtextil, а до 2000 року JAB Anstoetz став основним акціонером Chivasso.

Продукція Chivasso є сучасною та може використовуватися як в молодіжних веселих інтер'єрах, так і у багатих класичних інтер'єрах. Щорічно випускаються дві нові колекції, що пропонують новітні європейські тенденції, використовуючи яскраві кольорові палітри, сміливі та веселі моделі. Вони відображають актуальність і в той же час досить універсальні, щоб бути поза часом!

Chivasso комбінує: класика та модні тенденції, чудово оброблені матеріали та веселі деталі, захоплюючий гламурний текстиль, який створює враження ручної роботи. Високоякісні шпалери від голландського текстильного будинку також чудово відображають лейтмоти та особливості вишуканих тканин. Інтер'єрний текстиль робить будинок житлом, додаючи індивідуальність та затишок. Chivasso добре відомий, завдяки захоплюючим та розкішним тканинам, що створюють індивідуальний завершувальний штрих