Селестіно Ліндер емігрував із Швейцарії до Франції, де був найнятий на посаду директора на ткацький завод в Віалі. Там він створив компанію Linder. Кожне покоління застосовувало його промислові текстильні ноу-хау.

У майстернях більше 180 співробітників розробляють, виготовляють, фарбують та створюють власні колекції, маючи понад сто років досвіду виробництва високоякісної текстильної продукції відповідно до стандартів від-кутюр. Linder пишається тим, що продовжує користуватися спадщиною ткачів, з використанням технології перших ткацьких верстатів, додаючи інноваційні та сучасні технологічні інструменти, що покращують якість і креативність.

Результатами діяльності на сьогоднішній день є близько 10 мільйонів кв.м тканин в рік, 2.5 мільйона одягнених вікон в рік, 650 тонн споживаної пряжі, компанія представлена ​​в 58 країнах

Все обладнання може працювати з різними типами пряжі та створювати всі види плетінь, дизайну і матеріалів (тафта, тюль, органза, атлас, дизайн з принтом, жаккард).

Лабораторні техніки розробляють барвники і гарантують, що колір ніколи не зміниться. Тканини забарвлюються в залежності від складу, з використанням різних технологій для отримання кращої якості та стійкості до вигоряння.

Кожен рух виконується досконало для створення обробки, яка конкурує з високою модою. Якість виготовлення і компонування відповідає вимогам будь-якого стилю і дозволяє індивідуальні замовлення.

Linder SA сертифікована OEKO-TEX, це гарантує, що у виробництві не були використані хімічні речовини небезпечні для здоров'я.