КО «Лана Сo. Ltd »працює у сфері текстильного дизайну з 1992 року. На сьогоднішній день ми є провідними фахівцями в галузі дизайну інтер'єру, у розробці та виготовленні за індивідуальним замовленням шторних композицій і текстильних виробів для приватних інтер'єрів, беремо участь в оформленні готельно-ресторанних і громадських об'єктів. До ваших послуг працює дизайн студія інтер'єрів і два висококласних салони штор в Києві. Ось уже 20 років наша згуртована команда працює над реалізацією і оформленням Ваших інтер'єрів. У нашому штаті працює 67 висококваліфікованих фахівців. Ця креативна команда складається з дизайнерів інтер'єру і декораторів, адміністрації, швейного та закройного цеху, карнизного цеху, майстрів з навішування штор та монтажу карнизів. Ми втілимо в реальність всі ваші мрії та ідеї, реалізуємо «під ключ» проект будь-якої складності.

Великий асортимент і 20-тирічний досвід роботи, дозволяє нам задовольнити навіть найвибагливішого покупця. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, втілення найсміливіших проектів і рішень, гарантія якості, гнучка система знижок - це основні принципи нашої роботи.

Ми представляємо Вашій увазі наш інтернет магазин. Ми стали ближче! Тепер Ви можете робити покупки наших товарів, не виходячи з дому - відмінна можливість для тих, хто цінує свій час.