Оплата в одному з наших магазинів


Оплата може бути проведена в одному з наших магазинів, "АВС" або "Стиль & Комфорт", при самовивозі товару.

Банківський платіж


Роздрукувати рахунок Ви зможете по закінченні формування замовлення або на сторінці Вашого профілю після того, як замовлення буде оформлене. Оплата може бути проведена в будь-якому банку.

Оплата через LiqPay


Оплата картами Visa / MasterCard. При натисканні кнопки "Сплатити", Ви будете перенаправлені на офіційний сайт liqpay.com який належить ПАТ КБ "ПриватБанк".
Після закінчення оплати на liqpay Ви будете перенаправлені назад на наший сайт для остаточного підтвердження замовлення.
Ми не зберігаємо дані Вашої картки. Всі ці дані зберігаються тільки в базі даних ПАТ КБ "ПриватБанк".
Після закінчення введення даних в liqpay, нам висилається код підтвердження оплати, тому переконайтеся в тому, що сторінка з підтвердженням прийняття Вашого замовлення в роботу успішно завантажилася. Якщо цього не сталося, зверніться за телефонами нашої технічної підтримки.
При даній процедурі щоб уникнути збоїв при оформленні замовлення не користуйтеся кнопками "назад / back", "вперед / forward" вашого браузера, а також не використовуйте кнопку "оновити / refresh" сторінку.

Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки кур'єрами "Нова Пошта" не входить в суму замовлення і оплачується Вами окремо, згідно тарифам "Нової Пошти"